Jak to funguje

1. Připravíme recepty.

Vymysleli jsme pro vás kombinaci receptů na každý týden. Na vás pouze je si vybrat jednu ze dvou trojkombinací receptů. Jedna trojkombinace receptů se jmenuje Apetit a druhá Gurmán. V obou balíčcích najdete skvělé a chutné recepty, liší se složením a tedy i cenou vstupních surovin. V balíčku Gurmán tak najdete suroviny o 30-40% dražší, než v balíčku Apetit. Je téměř pravidlem, že jeden recept mají oba programy vždy společný. Součástí každého receptu je seznam ingrediencí, detailní popis postupu krok za krokem a samozřejmě fotografie, které vám přípravu pokrmů usnadní. Všechny recepty jsou rychlé a snadné (průměrná doby přípravy jednoho receptu je jen 30 minut), ale zároveň originální a velice chutné.

2. Nakoupíme za Vás ingredience.

Kvalitní suroviny jsou základem dobrého jídla a proto je odebíráme především od lokálních farmářů a to pouze v té nejlepší kvalitě. Veškeré suroviny osobně vyzkoušíme. Nákupní seznamy a hodiny strávené v supermarketu jsou pro vás minulost.

3. Odměříme & navážíme.

Zbytky jsou ode dneška minulostí. Suroviny pro vás důkladně odměříme a navážíme dle vámi zadaného počtu porcí. Již nemusíte přemýšlet nad tím, zda jste nezapomněli něco koupit, nebo běžet do obchodu pro opomenutou mouku a poté skladovat celý pytel kvůli dvěma obaleným řízkům. S námi ušetříte čas i peníze.

4. Doručíme k vašim dveřím.

Již se nemusíte vláčet s těžkými taškami.Vše potřebné doručíme v závozové dny přímo k vašim dveřím. Je jen na vás, zda to bude k vám domů, do kanceláře, k rukám sousedky nebo prodavačky z vedlejšího krámku. Suroviny převážíme v chladící dodávce. Můžeme vám tedy zaručit, že suroviny budou vždy čerstvé a v té nejlepší kvalitě.
V současné době rozvážíme naše suroviny po celé Praze, Praze východ a Praze západ. Do budoucna připravujeme další lokality rozvozu.

Více podrobností o dopravě naleznete zde

Stačí uvařit
& sníst.


Příprava jen
30 minut

+ Co byste měli mít doma