Doprava

Kam?

Balíčky s lahodnými surovinami a recepty Natalíři.cz Vám doručíme na Vámi určené místo v regionech Praha, Praha-východ a Praha-západ a to zcela ZDARMA

Kdy?

Doručovacími dny jsou ÚTERÝ a PÁTEK. Máte tak možnost si vybrat, zda budete prezentovat své kulinářské umění spíše ve dnech volna či během pracovního týdne.

Tip pro ty, kteří chtějí vařit každý den

Ti z Vás, kteří by chtěli s námi vařit každý den, mají možnost si objednat v jeden závozový den balíček APETIT a ve druhý závozový den balíček GURMÁN, a tak oslňovat skvělými a kvalitními pokrmy 6 dní v týdnu. Balíčky doručujeme v odpoledních a večerních hodinách, můžete si zvolit jednu z následujících variant časového rozpětí, na jednotlivé dny je možné nejen tyto časy ale i adresu měnit.

Jak?

K rozvozu surovin Natalíří.cz využíváme chladící dodávku a automobily vybavené chladicími boxy. Po celou dobu je teplota jídel monitorována a zaznamenávána registračními teploměry. Ať je jakékoli počasí, udržujeme balíčky při jejich rozvozu v teplotě do 4 °C, aby k Vám dorazily naprosto čerstvé.

Časy rozvozu

Časy rozvozu pro Prahu:
15:00 - 17:00
16:00 - 18:00
20:00 - 22:00


Časy rozvozu pro Prahu - východ a západ:
19:00 – 21:00
18:00 – 20:00

Zjistit čas dovozu dle PSČ

Varianty časového rozpětí jsou závislé na adrese, kam chcete suroviny Natalíři.cz dovážet. Zde zjistíte možnosti časového rozpětí na Vámi zvolenou adresu. 


Mám zájem